>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë në Shënavlash, Durrës

None

22000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë në Shënavlash, Durrës.
Toka ka një sipërfaqe prej 22000 m2 dhe ndodhet buzë rruge. Është i përshtatshëm për ndërtime të ndryshme. Çmimi i tokës 30 euro/m2, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.