>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë pranë Autostradës Durrës-Tiranë, km 6

None

20000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë pranë Mektrin, Autostrada Durrës-Tiranë,Km.6.
Ka një sipërfaqe totale prej 20.000 m2. Toka ka përmasat 40 m e gjatë dhe 250 m e gjerë. Toka është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme, kapanone etj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.