>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë pranë Rrugës Dytësore, Kashar përballë Autostar-Albania

None

4000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë me sipërfaqe 4000 m2, pranë Rrugës Dytësore, Kashar përballë Autostar-Albania. Zona është me mjaft perspektivë zhvillimi dhe një ndër zonat më të përshtatshme për biznes. Është e përshtatshme për kapanone, magazina etj. Posedon certifikatë pronësie.
Shitet 80 Euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.