Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë-Pronë Ekskluzive

None

19000m²

Në shitje

Përshkrimi

Tokë në shitje në një nga zonat më të preferuara dhe me premisa për zhvillim.
Ka sipërfaqe totale 19’000 m2. Pamje direkte nga Liqeni i Farkës.
Shitet 100 Euro/m2.
Toka disponon dokumentacion të plotë dhe certifikatë pronësie.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.