>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë truall në pjesën jugore të qytetit të Korçës, në unazë.

None

2078m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall në pjesën jugore të qytetit të Korçës, në unazë.
Toka ndodhet brenda zonës urbane dhe ka akses në rrugë kryesore. Ka sipërfaqe 2078 m2. Zona është e zhvilluar dhe e urbanizuar dhe ofron mundësi mjaft të mira për ndërtim, si për zhvillimin e aktiviteteve të ndryshme socio-ekonomike ashtu dhe për banim. Çmimi 100 euro/m2, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.