>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë truall, Rruga Korçë-Voskopojë, km 1

None

9075m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall pranë rrugës Korçë-Voskopojë, km 1. Toka ka sipërfaqe 9073 m2 dhe është e përshtatshme për ndërtime të ndryshme. Cmimi 8500 lek/m2, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.