>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet tokë truall, Rruga nacionale Korçë-Bilisht

None

2000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall, Rruga nacionale Korçë-Bilisht, në afërsi të fshatit Plasë. Toka ka sipërfaqe 2000 m2 dhe është e përshtatshme për ngritjen e bizneseve të ndryshme. Cmimi 700 lekë/m2.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.