>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet truall dhe ndërtesë në rrugën Korçë-Voskopojë

None

10000m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet truall dhe ndërtesë në rrugën Korçë-Voskopojë, kilometri i parë. Trualli ka sipërfaqe 10,000 m2, ka gjithashtu të ndërtuara dhe 3 magazina. E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi si: magazina, kapanone etj. Cmimi 20 euro/m2, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.