>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet truall në Boboshticë

None

3100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet tokë truall në Boboshticë, Korçë. Sipërfaqja e tokës është 3100 m2. Gjendet shumë afër rrugës, ka gjithashtu dhe një godinë të ndërtuar pjesërisht. Boboshtica është një zonë me perspektivë të lartë zhvillimi dhe vitet e fundit po vizitohet shumë nga turistë. Toka është e përshtatshme si për banim dhe për të ngritur biznes.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.