>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet truall në Volorekë, Pogradec

None

800m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet truall në Volorekë, Pogradec shumë afër liqenit. Toka ka sipërfaqe 800 m2 dhe është e rrethuar me mur. Ka një vendndodhje shumë të mire pasi ndodhet shumë afër liqenit dhe Voloreka është një destinacion i preferuar turistik për shumë turistë. Toka është një mundësi e mire investimi, e përshtatshme për ndërtime të ndryshme.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.