Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë 3-katëshe në zonën e Spitallës, Durrës

4+4

400m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Shitet vilë 3-katëshe në zonën e Spitallës, Durrës.
Me sipërfaqe totale ndërtimi 400m² dhe me sipërfaqe trualli 240m².
Kati i parë është i organizuar nga ambjenti i ndjenjes dhe një tualet. Përbri sallës ndodhet dhe garazhdi i vilës.
Kati i dytë është i organizuar në 2 dhoma gjumi, 2 tualete.
Kati i tretë është i mbuluar me cati, ka 2 dhoma gjumi, sallon, 2 tualete dhe një verandë.
Secili kat është i rrethuar nga ballkonet.
Punimet në këtë ndërtesë janë shumë cilësore dhe vila është e pajisur me sistem ngrohje-ftohje Chiller.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.