Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë dy katëshe në Marikaj

3+2

1000m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë dy katëshe në Marikaj me sipërfaqe ndërtimi 330 m2 dhe truall 1000 m2. Hapësira e jashtme organizohet në një lulishte e mirëmbajtur dhe me pemë dekorative, me sipërfaqe 300m2.
Organizimi i vilës:

-Kati përdhe: Ka një garazh me kapacitet për tre makina dhe një kantinë vere.
-Kati i parë: Organizohet në një soxhorno me hapësirë të bollshme, një kuzhinë më vete, një dhomë gjumi dhe një tualet.
-Kati i dytë: Organizohet në dy dhoma gjumi dhe një tualet.
Të gjitha ambjentet e vilës kanë dalje individuale në ballkon. Vila është totalisht e investuar me pajisje ndër më cilësoret, me dyer italiane. Ka gjithashtu instalime për ngrohje me gaz dhe instalime për panel diellor.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.