Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë – Korcë

5+3

220m²

Në shitje,TË VEÇANTA

Përshkrimi

Shitet GODINE BANIMI 3 KAT DHE 1 KAT NËNTOKË e projektuar për banim shumëfamiljar. Kjo vilë është totalisht e investuar dhe e mobiluar në mënyrë bashkëkohore, të gjitha pajisjet janë cilësore, është e pajisur me sistem ngrohje dhe të gjitha kushtet e nevojshme për një banim komfort. Ka një sipërfaqe totale prej 220 m2, sip.e zënë 125.4 m2 dhe sip.totale ndërtimi 352 m2. Oborri ka një sipërfaqe 80 m2,garazhet 36 m2, kati -1 është bodrum me sipërfaqe 143 m2. Kati 1 dhe 2 kanë sipërfaqe secili 143 m2. Kati i tretë dhe i katërt janë dublex me sipërfaqe 98 m2 secili dhe verandë e mbuluar me sipërfaqe 45 m2. Shitet 380’000 Euro. Adresa: Rruga Nuçi Naçi, Korçë.

Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

Agjenti

Sokol Çili

Sokol Çili

Sokol Çili is founder and a real estate broker for Falcon. He counts more than 100s of real estate properties sold or rented out in his name.

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.