Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë me 3 kate në Bërzhitë, pranë Palma Nova Resort

4+3

1071m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë me 3 kate në Bërzhitë, pranë Palma Nova Resort. Në total janë 1071 m2, ku 771m2 është truall dhe 300 m2 janë ndërtim.
Ka super pamje, kubaturë të rregullt, punime mjaft cilësore. E pajisur me sistem qendror kaldaje, kondicioner, panel diellor, post parkimi dhe hapësira të shfrytëzueshme.
Organizimi:
• Sallon Ndenje
• Ambjent Gatimi
• 4 Dhoma gjumi
• 3 Tualete
• 4 Ballkone
• 3 Vende Parkimi.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.