>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë në Dishnicë

Totalisht e investuar!

None

950m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë në Dishnicë, Korcë.
Vila është e përbërë nga 4 kate, me sipërfaqe totale prej 950 m2 dhe është e organizuar në:
Kati parë: Garazhd me sipërfaqe 320 m2, pra 7-8 vende të lira për parkim.
Kati dytë: Me sipërfaqe 250 m2, ku ka një sallë të madhe të përshtatshme për restorant, dyqan,etj. Është e papërfunduar në punime.
Kati i tretë: Ka sipërfaqe 250 m2. Është e përfunduar në punime dhe është e përshtatshme për banim.
Është i organizuar në: 3 dhoma gjumi të mëdha, sallon+kuzhinë, 2 tualete ku njëra prej tyre është me jacuzzi, 5 ballkone.
Kati i katërt: Sipërfaqe 200 m2 ndërtim + 50 m2 verandë. Është e papërfunduar.
Objekti ka kaldajë gazi, oxhak druri të lidhur me sistem kaldajë, 2 kondicionerë dhe panel 300 L.
Vila është mundësi e mirë investimi në Korçë dhe është e përshtatshme për hotel ose bujtinë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.