Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë në qendër të Durrësit, Lagjia 1

None

371m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë në qendër të Durrësit, Lagjia 1.
Vila është ndërtim i vjetër, me një sipërfaqe prej 371 m2. Zona ku eshtë e vendosur vila, pra qendra, është një nga zonat më të frekuentuara të qytetit me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme.
Cmimi 350 000 euro, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.