Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë në Tiranë

None

1000m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë në Tiranë.
Vila ka sipërfaqe ndërtimi total 600m2, sipërfaqja e trualit është 930m2, gjurma e ndërtimit është 200m2. Vila është e ndarë në 2 hyrje, pra 2 vila në 1. Ka 8 dhoma gjumi, 4 banjo, 2 kuzhina të mëdha , 4 vende parkimi dhe vend për qilar në bodrum. Vila shitet bosh.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.