Tel Falcon

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë në Vishnje

4+3

700m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet vilë luksoze në fshatin Vishnjë.
Ka një vendodhje shumë të mirë, shtrihet në një terren kodrinor mes ajrit të pastër, gjelbërimit dhe një pylli brenda rezidencës, dhe vetëm 1.5 KM nga TEG dhe 4.3 KM nga qendra e Tiranës. Residenca ofron dritë natyrale gjatë gjithë ditës falë orientimit të saj jug-lindje. Ka një panoramë shumë të bukur të zonës përreth e cila karakterizohet nga kodrina dhe paracela të gjelbëruara, privatësi dhe qetësi të cilat e bëjnë një nga vendodhjet më të preferuara të Tiranës. Ofron një sipërfaqe prej 700 m² truall. Organizohet në 4 dhoma gjumi, një sallon me hapësirë të bollshme dhe 3 tualete. Pajisjet janë të një cilësie të lartë.
Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.