>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë pranë TEG

3+2

880m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë pranë TEG.
Vila është pjesë e një kompleksi të ri prej 10 vilash. Ka një sipërfaqe totale prej 380 m2 ndërtim dhe 70 m2 verandë. Tokë rreth vilës 500 m2.

Kati -1= open space për t’u shfrytëzuar sipas mundësive, 1 tualet + 1 pishinë dimërore.

Kati 0= 1 tualet, 1 dhomë, ambjent ndenje, kuzhinë, verandë e madhe.

Kati 1= dhomë gjumi matrimoniale + tualet, dhomë gjumi për fëmijë + tualet dhe papafingo.
Ka garazh të jashtëm për 1 makinë dhe një post parkimi jashtë.

Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.