>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë tek Lagjia 4 në Korçë

None

200m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Vilë në shitje tek Lagjia nr.4, mbi Fakultetin e Infermierisë, Korçë.
Vila ka sipërfaqe trualli 200 m2 dhe është e organizuar në 2 kate nga 100 m2 secili + papafingo. Ka organizim: kati parë dy dhoma dhe tualet, kati dytë tre dhoma dhe tualet dhe papafingo. Në cmim është i përfshirë edhe një dyqan që ndodhet buzë rruge. Vila shitet e mobiluar. Është e përshtatshme dhe për bujtinë. Çmimi i diskutueshëm!
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.