>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shitet vilë tre katëshe sapo hyn në Autostradën Tiranë-Durrës

None

2400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet vilë tre katëshe sapo hyn në Autostradën Tiranë-Durrës.
Vila ka një sipërfaqe totale prej 2400 m2. Nga të cilat 2000 m2 janë truall dhe 400 m2 ndërtim. Vila është e ndërtuar me punime shumë cilësore, gjithashtu dhe pjesa e oborrit është e gjitha e rregulluar dhe me gjelbërim. Çmimi 500000 euro, i diskutueshëm.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.