>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi 2 kate në shitje tek Lagjia 2, Korçë

None

435m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në Korçë te Lagjia 2. Ka sipërfaqe trualli 435 m2. Shtëpia është e përbërë nga 2 kate + bodrum. Ka nevojë për rikonstruksion dhe është e përshtatshme për bujtinë. Ndodhet në një nga lagjet karakteristike të qytetit dhe shumë pranë Bulevard Republika. Cmimi 280.000 dollarë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.