>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi 2 katëshe në shitje tek Paskuqan 1, Tiranë

3+1

400m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpi 2 katëshe në shitje tek Paskuqan 1, Tiranë.
Me një sipërfaqe trualli 400 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 100m2. Shtëpia është e organizuar në 2 kate ku kati parë ka një dhomë dhe një tualet ndërsa kati i dytë ka dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë të bollshme dhe një tualet, shitet e mobiluar. Ka oborr, parkim për makina. Disponon edhe certifikatë pronësie.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.