>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje, në Lagjen 3 Korçë

None

282m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi në Korçë, Lagje 3. Shtëpia është e organizuar në bodrum dhe dy kate të tjerë. Ka një sipërfaqe totale prej 282 m2, ndërsa sipërfaqja e ndërtimit është 100 m2 secili kat. Shtëpia është ndërtim i vjetër dhe ka nevojë për investim. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode dhe mundësi mjaft të mira për investim. Çmimi 105 000 euro, i diskutueshëm!

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.