>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje, pranë Katedrales Korçë

None

164m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private mbrapa Katedrales Ringjallja e Krishtit, Korçë. Shtëpia është e vjetër dhe në këtë rast ka vlerë trualli. Ka sipërfaqe 164 m2. E përshtatshme për ndërtime rezidenciale pasi dhe zona është shumë e preferuar për banim.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.