>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje, Rruga “Kiço Zografi” Korçë

None

325m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi në Korçë, Rruga “Kiço Zografi”. Shtëpia është e përbërë nga dy kate dhe është ndërtim i vjetër. Ka sipërfaqe totale bashkë me truallin 325 m2. Mundësi e mirë investimi për ndërtim tjetër, pasi zona ku ndodhet ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.