>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje te Lagjia 18, Korçë

3+1

100m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi tek Lagjia 18, Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 2 kate. Ka sipërfaqe trualli 100 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 70 m2 secili kat. Organizimi i kateve: Kati parë: 1 dhomë gjumi, kuzhinë dhe tualet. kati i dytë: 2 dhoma dhe tualet. Ka nevojë për rikonstruksion. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.