>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje tek Lagjia 18, Korçë

None

110m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall tek Lagjia 18, Korçë. Ka sipërfaqe trualli 110 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 63 m2. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.
Për më shumë informacon ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.