Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi në shitje tek Lagjia 3, Korçë

None

172m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet shtëpi + truall në Korçë tek Lagjia 3. Shtëpia është një kat dhe është ndërtim i vjetër. Ka sipërfaqe trualli 172 m2. Shtëpia ka nevojë për rregullim por është dhe e përshtatshme për ndërtime të ndryshme rezidenciale.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.