>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private me qera ditore tek Lagjia 12, Korçë

2+1

90m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpi private me qera ditore, e pozicionuar shumë pranë qendrës, në një nga lagjet më të preferuara të qytetit të Korçës, Lagjia 12.
E përbërë nga 2 kate banimi dhe e organizuar në: sallon-kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe oborr.
Shtëpia dhe zona ku ndodhet, ofron të gjitha kushtet dhe facilitetet për një qendrim komod.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.