>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private me qera, Lagjia 12, Korçë

2+1

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera shtëpi private tek Lagjia 12, Korçë. Shtëpia është e organizuar në sallon, kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy tualete, dy ballkone. Shtëpia ka gjithashtu oborr dhe parkim. Është ndërtim i ri dhe shumë mirë e mobiluar. Ndodhet në një nga lagjet e qeta dhe të preferuara të qytetit të Korçës me të gjitha facilitetet dhe shërbimet e nevojshme. Cmimi i qerase 25.000 lekë/muaj.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.