>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private me qera, Lagjia 3, Korçë

3+1

110m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Lëshohet me qera shtëpi private në lagjen 3, Korçë. Shtëpia është 2 katëshe, me tipologji 3+1. Është e organizuar në: sallon-kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe gjithashtu disponon oborr. Shtëpia ka arredim bashkëkohor. Çmimi 300 euro/muaji.

Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.