>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private me qera tek Lagjia 1, Korçë

2+1

100m²

Me qera

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet me qera shtëpi private tek Lagjia 1, Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 2 kate dhe ka tipologji 2+1. Shtëpi është e mobiluar por ka nevojë për rregullime. Ndodhet në një lagje shumë të mire qytetit. Cmimi 10,000 lekë/muaj.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.