>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje- Barç, Korçë

4+1

880m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në Barç, 500 metër larg nga unaza e qytetit Korçë. Ka sipërfaqe trualli 880 m2 dhe shtëpia është e përbërë nga 2 kate. Ka sipërfaqe ndërtimi 100 m2 në secilin kat. Shtëpia ka në total 4 dhoma dhe 2 tualete + oborrin me sipërfaqe shumë të madhe .
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.