>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje-Daias, Tiranë

2+1

350m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpia private për shitje ndodhet në Daias, posedon një sipërfaqe oborri prej 350m2 dhe sipërfaqe ndërtimi prej 110m2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë dhe 1 tualet. Shitet bosh. Shtëpia posedon certifikatë pronësie. Zona në të cilën ndodhet shtëpia private është mjaft e qetë dhe ndodhet larg zhurmës së qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.