>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje-Durrës

3+2

221m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje shtëpi private tek Lagjia 8. Me sipërfaqe trualli 221m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 153m2. Shtëpia është e organizuar në 3 dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe 2 tualete. Në pjesën e jashtme të shtëpisë është dhe një dyqan me sipërfaqe 40m2. Shtëpia ka dhe oborr përpara që funksionon si vend parkim për makina. Zona në të cilën ndodhet i plotëson të gjitha facilitetet e nevojshme për një jetesë sa me komode.
Cmimi i shitjes 80000 Euro.
Për më shumë informacion apo për një vizitë në pronë mund të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.