Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje, Lagjia 11 Korçë

3+1

125m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet shtëpi private, Lagjia 11 Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 125 m2. Shtëpia është dy kate dhe secili kat ka sipërfaqe ndërtimi 80 m2. Është e organizuar në total në: 3 dhoma gjumi, sallon kuzhinë, tualet dhe verandë. Shtëpia ka gjithashtu edhe garazhd. Lagjia 11 është një nga lagjet e qeta të qytetit të Korçës dhe nga më të preferuarat për banim. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.