Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje, Lagjia 11 Korçë

5+2

170m²

Në shitje

Përshkrimi

Shitet shtëpi private, Lagjia 11 Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 170 m2, ndërsa sipërfaqe ndërtimi 135 m2. Kati i parë i shtëpisë ka organizim 2+1 e përbërë nga dy dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Kati i dytë me organizim 3+1 i përbërë nga tre dhoma gjumi, sallon-kuzhinë dhe tualet. Shtëpia ka edhe garazhd. Lagjia 11 është një nga zonat e qeta të qytetit të Korçës dhe nga më të preferuara për banim me të gjitha shërbimet dhe facilitetet për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.