>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje, Lagjia 18 Korçë

3+1

280m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private, Lagjia 18, Korçë. Shtëpia ka sipërfaqe totale 280 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 80 m2. Është e përbërë nga 2 kate me organizim: Kati i parë: 1 dhomë gjumi, sallon-kuzhinë, tualet. Kati i dytë: 2 dhoma gjumi. Shtëpia brenda ka nevojë për rregullime, gjithashtu dhe trualli është i përshtatshëm për ndërtime të tjera. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë komode.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.