>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje, Lagjia 18 Korçë

2+1

187m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet truall + shtëpi private, Lagjia 18 Korçë. Ka sipërfaqe totale 187 m2. Shtëpia është 1 kat, ndërtim i vjetër ka dhe oborr, mundësi e mirë investimi dhe për ndërtim tjetër. Shtëpia ndodhet në një nga lagjet e qeta të qytetit të Korçës me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme aty pranë. Cmimi 8,500,000 lekë.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.