>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje, Lagjia 2 Korçë

2+1

129m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private, Lagjia 2, Korçë. Shtëpia është një katëshe, e përbërë nga dy dhoma gjumi, sallon- kuzhinë dhe tualet. Ka një sipërfaqe totale prej 129 m2, bashkë me oborrin. Ndodhet në një nga lagjet e vjetra të Korçës, zonë shumë e preferuar për banim, me të gjitha shërbimet dhe facilitetet e nevojshme për një jetesë të rehatshme. Çmimi 52 000 Euro, i diskutueshëm.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.