>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje- Lagjia Kushtrimi, Vlorë

3+1

300m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Jepet për shitje shtëpi private 2-katëshe tek Rruga Haxhi Xhyherri. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 300m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 230m2. Kati i parë ka sipërfaqe 110m2 dhe funksionon si magazinë, ndërsa kati i dytë është shtëpi banimi me tipologji 3+1+ballkon. Shtëpia jepet për shitje e mobiluar. Zona në të cilën ndodhet shtëpia është shumë e qetë dhe e kërkuar.
Cmimi i shitjes 130000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni !

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.