>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 1, Korçë

2+1

127m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private në Lagjen 1, Korçë. Ka sipërfaqe 127 m2 dhe organizim: sallon-kuzhinë, 1 dhomë ndenje, 1 dhomë gjumi, tualet dhe korridor që bën shpërndarjen e dhomave. Shtëpia është e përbërë nga 1 kat + bodrum. Është e gjitha e rikonstruktuar, ka verandë dhe oborr. Ndodhet në një lagje shumë të mire të qytetit.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.