>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 12, Korçë

3+1

235m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia 12 në Korçë. Ka sipërfaqe trualli 235 m2. Shtëpia është 1 kat, e përbërë nga 4 dhoma dhe 1 tualet, ka nevojë për rikonstruksion. Ka një pozicion shumë të mirë, në një nga lagjet karakteristike të qytetit të Korçës dhe shumë të preferuara dhe frekuentuara. Mundësi e mirë investimi dhe për qëllime turistike.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.