>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 14, Korçë

3+1

310m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia 14, Korçë. Shtëpia është 1 kat dhe ka sipërfaqe ndërtimi 120 m2 dhe tipologji 3+1. Sipërfaqja e truallit është 310 m2. Ka organizim sallon, kuzhinë e veçuar, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe oborr.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.