>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 3, Korçë

None

174m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private + truall tek Lagjia 3, Korçë. Shtëpia është ndërtim i vjetër 1 kat, ka sipërfaqe trualli 174 m2 dhe është e përshtatshme për ndertime rezidenciale.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.