>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 3, Korçë

3+1

149m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia 3, Korçë. Ka sipërfaqe trualli 149 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 116 m2, është e përbërë nga 2 kate. Kati përdhe ka 2 dhoma dhe garazh ndërsa kati i dytë është i përbërë nga 3 dhoma dhe tualet. Shtëpi ka nevojë për rikonstruksion. Zona ofron të gjitha shërbimet dhe facilitetet për një jetesë komode dhe është një nga lagjet e preferuara për banim. Cmimi 9,000,000 lekë.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.