>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia 4, Korçë

None

330m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shtëpi private në shitje, Lagjia 4 Korçë. Shtëpia është e përbërë nga dy kate + papafingo. Ka sipërfaqe trualli 330 m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 120 m2 secili kat. Shtëpia është e pajisur me garazhd dhe oborr. Shitet e pamobiluar. Çmimi 500 euro/m2.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.