>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje tek Lagjia e Re, Korçë

2+1

210m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Shitet shtëpi private tek Lagjia e Re, Korçë. Shtëpia është e përbërë nga 1 kat dhe bodrum. Ka sipërfaqe trualli 210 m2 dhe sipërfaqja e ndërtimit është 90 m2. Ka tipologji 2+1, e përbërë në total nga 3 dhoma, tualet dhe ballkon. Ka oborr dhe është e rikonstruktuar.

Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!

 

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.