>

Properties

Falcon. Connecting the world with opportunities.

Shtëpi private në shitje-Vlorë

2+1

500m²

Në shitje

Shpërndaje:

Përshkrimi

Ofrojmë për shitje shtëpi 1-katëshe në qytetin e Vlorës. Shtëpia ka sipërfaqe trualli 500m2 dhe sipërfaqe ndërtimi 130m2. Është e organizuar në 2 dhoma gjumi, sallon+kuzhinë, tualet dhe verandë. Shtëpia shitet bosh dhe ka oxhak. Është një mundësi shumë e mirë investimi.
Cmimi i shitjes 55000 Euro.
Për më shumë informacion ose një vizitë në prone mos hezitoni të na kontaktoni!

ose na dërgo një email...

Related properties

Na kontaktoni

[email protected] ose +355697083077

Zyrat tona

Rr. Panorama, Tiranë

Rrjetet sociale

Është themeluar më 2014 si shoqëri me përgjegjësi të kufizuar.

Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Real Estate

    Lidhu me ne.
    Ne ju asistojmë me gjithçka!
    Ne ju përgjigjemi brenda 48h. Mundeni gjithmonë të na telefononi.